نوآوران سیماب صنعت


تماس با ما

درباره ما

فرمول محاسباتی

دانلود فایل

دسته بندی پروژه ها

محصولات

صفحه نخست

سیلوی سیمان

سیلوی ذخیره مواد (سیلوی سیمان ، سیلوی گچ )

سیلوی ذخیره مواد بصورت استوانه ای و با توجه به نوع ، حجم و چگالی مواد طراحی وساخته خواهد شد . بیشترین مصرف این سیلوها در نگهداری مواد پودری بوده و عمده مصرف در صنایع سیمان ، گچ ، فولاد و صنایع غذایی میباشد که شرکت نوآوران سیماب صنعت در سال های فعالیت خود بسیاری از انواع این سیلوها را از متریال های همچون فولاد ، استیل و فولاد ضد سایش تولید و در اختیار صنعت گران داخلی و خارجی قرار داده است .

 

برای دیدن تساویر بیشتر وارد بخش محصولات شوید . مخازن ذخیره و تحت فشار

شرکت نوآوران سیماب صنعت توانایی طراحی و ساخت انواع مخازن زمینی و هوایی ، مخازن سوخت و همچنین مخازن تحت فشار را دارد و سالیان سال در این ضمینه فعالیت داشته است . 

 

 

 

 

برای دیدن تساویر بیشتر وارد بخش محصولات شوید.

 مخزن استیل

مخازن استیل در ابعاد و سایز های مختلف بصورت افقی و عمودی برای مصارف صنایع غذایی ، شیمیایی ، نیروگاه ، پالایشگاه و پتروشیمی با رعایت نکات مختص ورق استیل ، در شرکت نوآوران سیماب صنعت طراحی و ساخته خواهد شد . شیر دوار - روتاری ولو

روتاری در صنایعی مانند سیمان ، فولاد ، کچ و کارخانجات صنایع غذایی مورد استفاده قرار میگیرد  که در این کارخانجات وظایف حمل دقیق مواد نسبت به تناژ محاسبه شده و کنترل اختلاف فشار هوا را دارد. با توجه به نوع استفاده ، متریال آن از فولاد های ضد زنگ (استنلس استیل ) و فولاد های معمولی و خاص ساخته خواهد شد .

 

 

 

برای مشاهده تساویر بیشتر به بخش محصولات مراجعه کنید.

 اسکرو کانوایر

اسکرو سیستم انتقال مواد مارپیچی است که در صنعت جهت انتقال مواد پودری کاربرد بالایی دارد و به نام های اسکرو ، اسکرو کانوایر ، مارپیچ حلزونی ، مارپیچ انتقال مواد و اسکرو سیمان شناخته میشود . 

این سیستم انتقال مواد زیر سیستم های بگ فیلتر ، الکتروفیلتر ، سیلوهای ذخیره مواد و همچنین زیر تجهیزات تولید مواد پودری قرار گرفته و کار جایجایی مواد به تناژ دلخواه و در زوایا وطول های مختلف را انجام خواهد داد . 

 

 

برای دیدن تساویر بیشتر وارد بخش محصولات شوید . اسلاید گیت - Slide Gate

دریچه لغزنده یا اسلاید گیت به صورت های دستی ( پیچ و مهره ) ، پنوماتیک و برقی ( موتور و گیربکس ) طراحی و جهت نصب زیر سیلوهای ذخیره ، فیلتر ها و همچنین زیر هاپر های نگهداری مواد ساخته و نصب خواهد شد .مختصري از نوآوران سیماب صنعت

به نام خدا که رحمتش بی اندازه است و مهربانی اش همیشگی

شرکت مهندسی و ساخت نوآوران سیماب صنعت در سال 1384 فعالیت خود را در زمینه های طراحی ، ساخت ، نصب و اجرای انواع مخازن ذخیره و تحت فشار، سیلوهای ذخیره مواد ،  انواع ماشین آلات صنعتی ، غذایی ، کشاورزی و سازه های فلزی آغاز نموده و باتوجه به تجربه و تخصص نیروهای خود توانسته است نوآوری های بسزایی برای کارفرمایان خود به ارمغان آورد و این نوآوری ها موجب پیشرفت و رضایت تمامی کارفرمایان بوده است . ما مفتخر هستیم که از هیچ کمکی برای پیشرفت و پویایی چرخ صنعت کشور دریغ نکرده و نخواهیم کرد .

لیست برخی از کارفرمایان سیماب صنعت :

شرکت نیرو ترانس ، شرکت چینی گلسار فارس ، شرکت یک و یک ، شرکت لوله بتنی شیراز ، شرکت زیبا طاق ، شرکت پانل صنعت فارس ، شهرداری شیراز ، شهرداری زرقان ، مجتمع صنعتی علیپور ، شرکت آبین آراد و   . . .